Каталог товаров

 

 ХИТ ПРОДАЖ 

 

Статьи

Система обратного осмоса как альтернатива бутилированной воде. Структура и память воды. Минерал Шунгит. Важность чистой воды в жизни человекавода и здоровье. Картридж с минералом Кальция и Магния

 Мембранные фильтры. Нормативы на питьевую воду. Развеивание мифа о чистой, очищенной воде. Озоновая очистка воды. очистка воды. Очистка и активация воды. питьевая вода. Санпин - питьевая вода. фильтры. Сколько воды нужно пить в день и почему!

. 

  

 

 

Технология наносеребро Bacinix

Технологія BACinix


Технологія наносрібло Bacinix захищає вас та вашу сім'ю від зростання бактерій!

 

1. Порушення ферменту
Іони срібла пов'язують з ферментами порушуючи різні метаболічні процеси.
2. Руйнування клітини мембрани
Іони срібла проникають бактеріальної стінки клітин та лізис клітинної мембрани.
3. Пошкодження ДНК
Іони срібла зв'язуються з ДНК таким чином, що запобігає відділенням і реплікаціям клітин.
4. Рибосоми денатурації
Зв'язування з рибосомами запобігає синтезу білка і призводить до деградації плазматичної мембрани.

 

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), біологічно забруднена вода є основною причиною смерті серед населення. Споживання такої води призводить до 2,2 млн. випадків смерті від діареї хвороби у всьому світі щороку (деякі джерела стверджують, що це приблизно 3,4 мільйона). Більшість із них діти віком до 5 років віку. Ця проблема здебільшого помітив у країнах третього світу, які страждають від перенаселення.

Нещодавній прогрес у науці дозволив розвиток багатьох речовин та методів, які можуть допомогти у боротьбі з патогенами та зупинити ці страшні статистичні дані. На жаль, ми не можемо використовувати ці методи щоразу, коли ми хочемо. Крім того, патогени можуть швидко розвиватися і виробляти стійкість до цих біоцидів. Ця ситуація призводить до розвитку абсолютно нового мікробіологічного активного агента. Рішення прийшли від несподіваної сторони - нанотехнології та її швидкого розвитку останніми роками.

Нанотехнологія - галузь науки, що займається вивченням та розробкою різних структур з нанометрових розмірів (трохи більші, ніж розміри одного атома або частки). Ці структури неможливо знайти видно неозброєним оком. Їх можна побачити лише за допомогою складних мікроскопів. Термін "нано" можна зарахувати до розміру цих структур. Нанометр – це один мільярд (10-9) метра. Наприклад, діаметр людського волосся становить 17-180 мкм, що дорівнює 17000 на 180000 нанометрів.
Поєднання цієї галузі науки з знань про мікробіологічно активні речовини призвело до розробки абсолютно нових речовин - наночастинок срібла.
 
Антибактеріальний захист срібла був відомий ще в давнину. Навіть батько сучасної медицини – Гіппократ, розповідав про її корисні властивості. Срібло як бактерицидний агент був використаний в середніх 30-х років ХХ століття, коли пеніцилін був недоступний. Ось найближчі кілька десятиліть срібло як антибактеріальний агент забули. Зміна погляду відбулася, коли нові покоління антибіотиків були неефективними проти патогенів.
Останнім часом багато продуктів містять наночастинки срібла. Наносрібло має багато переваг. На відміну від антибіотиків, що зазвичай використовуються, патогенні не можуть розвивати стійкість до них. Це біосумісний (добре переноситься організмом людини) і викликає імунну реакцію.
 
Наносрібло є настільки ефективним, тому що механізм його дії включає одночасний напад на збудника у кількох різних місцях:
1. Наносрібло – атакує бактерії на стінках клітин, які складаються з амінокислот. Наночастинки срібла змінюють свою структуру (створюють дисульфідні містки між амінокислотами), внаслідок чого бактерії втрачають здатність газообміну (дихати), які призводять до їхньої смерті.
 
2. Наносрібло може проникати у клітинні стінки, що призводить до негайної смерті бактеріальної клітини.
 
3. Наносрібло проникає всередину бактерій та взаємодіє з його ДНК. Це зупиняє реплікацію ДНК. На жаль, детальний механізм цієї дії досі не відомий і потребує подальших досліджень.
 
4. Наносрібло після початку внутрішньої частини клітини зв'язується з різними ферментами. Зрив метаболічних процесів запобігає зростанню клітин.
 
AQUAFILTER BACinix™ антимікробна технологія запобігає зростанню мікроорганізмів бактерій, грампозитивних (наприклад золотистого стафілококу) та грамнегативних (наприклад кишкова паличка, легіонели).
Бактеріостатичними властивостями фільтрів та фільтруючих елементів, збагачених технологією наносрібла BACinix ™ у незалежних лабораторних випробуваннях, були підтверджені. Зразки були випробувані проти кишкової палички та золотистого стафілококу відповідно до найбільш часто використовуваного японського стандарту:
 
JIS Z 2801: 2000 - Протимікробні вироби - Тести для антимікробної активності та ефективності.
 
Активний агент додають у процесі виробництва, тому він рівномірно розподілений по всьому картриджу. Це своє чергу збільшує гігієнічні властивості і може зменшити запах і пригнічує зростання патогена.
 
Утилізація наносрібла у фільтрах та фільтруючих елементах дає додатковий захист від водних патогенних, мікроорганізмів та захворювань, що вони викликають.
 
Активний агент, який використовується в наших продуктах, забезпечує низький ризик бактеріальної стійкості, немає проблем з вилуговуванням його з картриджа. Це також відповідає правилам EPA - FIFRA (США) та прийняттю нових європейських правил BPD.