Каталог товаров

 

 ХИТ ПРОДАЖ 

 

Статьи

Система обратного осмоса как альтернатива бутилированной воде. Структура и память воды. Минерал Шунгит. Важность чистой воды в жизни человекавода и здоровье. Картридж с минералом Кальция и Магния

 Мембранные фильтры. Нормативы на питьевую воду. Развеивание мифа о чистой, очищенной воде. Озоновая очистка воды. очистка воды. Очистка и активация воды. питьевая вода. Санпин - питьевая вода. фильтры. Сколько воды нужно пить в день и почему!

. 

  

 

 

Информация

Гарантія та сервіс

Інтернет магазин "ФІЛЬТР ВОДИ" надає гарантію на монтажні роботи зі встановлення фільтра, куплені в нашому магазині до 3-х років.
 
Після встановлення системи очищення питної води передається гарантійний паспорт із печаткою компанії та датою встановлення, згідно з яким і будуть проводитися гарантійні роботи, а також відзначаться планові заміни фільтруючих елементів.
 
Проводимо регулярне обслуговування будь-яких побутових систем зворотного осмосу

Замовивши повну заміну картриджів до зворотного осмосу
 
(нижній ряд, мембрана, постфільтр)
 

сервісна заміна - БЕЗКОШТОВНО.

Оплачуєте лише вартість картриджів.


Заміна картриджів у системах зворотного осмосу та проточних систем, куплені в нашому магазині https://filtry-voda.org.ua/, проводиться нашими майстрами зі знижкою в 60 % на сервісний монтаж (400 - 60 % =160 грн) протягом одного року. Ви оплачуєте вартість витратних матеріалів (картриджів).


 


Працює smc оповіщення про необхідність заміни картриджів. Придбані у нашому магазині фільтри маркуються спеціальним логотипом нашої фірми та контактними телефонами сервісного відділу.


 


Заміна картриджів нижнього ряду (зворотного осмосу, проточних систем, 10" колб, які встановлюють на вході водопроводу в квартиру) - вартість 400 грн.

Замовити заміну картриджів за телефоном Viber - 095 244 31 77 або за номерами в контактах.


 


Діагностика фільтра (виїзд) – очищення питної води (знаходження причин несправності у фільтрах очищення води). вартість 550 грн
 
Увага! Роботи щодо усунення несправностей оплачуються окремо.
 
А також комплектуючі до заміни тих, що вийшли з ладу, - оплачуються окремо.
 
У вартість так само входить не складний ремонт фільтра, який не передбачає від'єднання елементів фільтра.

 


Заміна картриджа в магістральній колбі ВВ10” та ВВ20” – 550 грн за шт.
Монтажні роботи при заміні картриджа, що виконують повне або часткове від'єднання елементів фільтра від кранштейна - вартістю 750 грн за шт.

 


Монтаж фільтра типорозміру BIG BLUE10, BIG BLUE20, Вікінг (комплекс робіт із встановлення магістрального фільтра. - вартістю 700 грн за шт.
 
Увага! Витратні матеріали, які були використані для монтажу фільтра, а також сам фільтр оплачуються окремо).


Монтажні роботи та сервісне обслуговування систем очищення води виконуються у межах м. Київ та Київської обл.
 
За межами Київської області сплачується проїзд із розрахунку 12 грн/км.

 


Специализированное сервисное  обслуживание фильтров для воды.

Прайс -лист по сервисному обслуживанию и ремонту.

При встановленні фільтра самостійно, сервісне обслуговування платне 400 грн.

 

Повернення та обмін товару
 
Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», покупці нашого інтернет-магазину мають право на повернення товару протягом 14 днів.
 
Повернення товару протягом 14 днів можливе лише за умови, що товар не був у використанні та придатний для подальшої реалізації.
 
Витяг із Закону «Про захист прав споживачів»:
 
Стаття 9. Права споживача під час придбання товару належної якості
 
1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням.
 
Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, за винятком дня купівлі, якщо більш тривалий термін не оголошений продавцем.
 
Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом із проданим товаром.
 
Нашою компанією виконується весь спектр ремонтних та діагностичних робіт.
 
Виїзд майстра для заміни картриджів, 400 грн.

 

У заміну картриджів входить:
 
- доставка та заміна картриджів;
 
- промивання колб;
 
- Змащення ущільнювальних кілець;
 
- запуск системи;
 
- Аналіз води.
 
Дія гарантії не поширюється на змінні картриджі та мембрану.