Каталог товаров

 

 ХИТ ПРОДАЖ 

 

Статьи

Система обратного осмоса как альтернатива бутилированной воде. Структура и память воды. Минерал Шунгит. Важность чистой воды в жизни человекавода и здоровье. Картридж с минералом Кальция и Магния

 Мембранные фильтры. Нормативы на питьевую воду. Развеивание мифа о чистой, очищенной воде. Озоновая очистка воды. очистка воды. Очистка и активация воды. питьевая вода. Санпин - питьевая вода. фильтры. Сколько воды нужно пить в день и почему!

. 

  

 

 

ВИБІР КАРТРИДЖІВ ДЛЯ ВАШОГО ФИЛЬТРА ОЧИСТКИ ВОДИ.

ВИБІР КАРТРИДЖІВ ДЛЯ ВАШОГО ФИЛЬТРА ОЧИСТКИ ВОДИ.

Найголовніший робочий інструмент будь-якого фільтра - картридж.

Картридж виконує одну з головних функцій фільтра - поліпшення якості споживаної води, видалення різних забруднюючих речовин і частинок.

Для кожного картриджа встановлений робочий ресурс заводом виробником, коли робити заміну змінного елементу, в фільтрі для очищення води.

При установці фільтру ми не хочемо вникати в питання про заміну картриджів і їх вартості. АЛЕ приходить час - заміна неминуча.

З великого асортименту і виробників виникає наступне питання: «як же все-таки, вибрати картридж?»

На ринку, інтернет ресурсах є величезна різноманітність картриджів, і Вам не варто про це турбується, незважаючи на велику кількість товарів, все картриджі універсальні. тобто не обов'язково купувати картридж тієї фірми, під торговою маркою якого куплений фільтр.

НАЧИНАЕМ ВИБІР КАРТРИДЖА?

1.Розміри вашого картриджа.

Вказуються розміри картриджа в інструкції до фільтру, наклейками з позначеннями прямо на корпусі колби.

Виділяють, за розміром основні види картриджів:

Правда кожен виробник позначає їх по-своєму і тут є плутанина.

Завжди звертайте на цифри в кінці букв, 10 "- це та цифра яка позначає що картридж десятидюймовий в висоту (25,4 см).

Slim Line 10 "- SL - Типорозміри встановлюють в проточних, обратноосмотічеськіх, і в маленьких магістральних 10 дюймових фільтрах.

 

Випускаються картриджі в 5 "(SL5), 10" (SL10), 20 "(SL20) і 40" (SL40) дюймів у висоту.

Inline - картриджі.

Встановлюються після мембрани, на верху корпусу фільтра. Їх позначення GAC-10 "для поліпшення смакових якостей води і її кольоровості. MIN 10" для мінералізації очищеної води. Inline - застосовуються в системах зворотного осмосу і фільтрах проточного типу. Також Inline картриджі вільно встановлюють, як самостійний фільтр для магістральних колб на 10 " і систем для очищення води для акваріумів. Вони встановлюються в систему безпосередньо, за допомогою використання вбудованих фітингів.

Big Blue 10 і 20 - BB. Застосовуються там, де потрібно підвищена продуктивність води. Це в магістральних фільтрах розміру Big Blue 10 і 20.

  Для комерційних підприємств замовляють нестандартний розмір картриджа, то зверніться в спеціальну фірму. Такі картриджі зазвичай використовуються тільки на фільтрах деяких виробників.

2.Качество насичення мінералами вашої води.

Якщо у воді є залізо, тоді необхідний картридж для очищення води від заліза.

Для того, щоб отримати воду з хорошим смаком і видалити хімічні елементи потрібен картридж пом'якшення води.

При покупці фільтру для води, Ви чули таке слово, як «мікрон».

Мікрон - це одиниця виміру, рівна 0,001 міліметра. Виділяють наступні види картриджів: 1 мікрон (мкм), 5 мікрон (мкм), 10 мікрон (мкм), 20 мікрон (мкм), 50 мікрон (мкм), 100 мікрон (мкм).

 

наприклад;

У воді є частинки розміром 100 мікрон (0,1 міліметр) і частки 10 мікрон (0,01 мм), картридж з розміром фільтруючих осередків 50 мікрон легко видалить частинки по 100 мікрон (так як вони в 2 рази більше) і не видалить частинки 10 мікрон (так як вони в 5 разів менше).

100 мікрон - це картриджі, які використовуються кілька разів, до 50 мікрон - картриджі одноразові. Чим більше мікрон в картриджі, тим більше частинок він пропускає. Чим менше мікрон, тим менше частинок пропускає картридж.

3.Кількість ступенів очищення.

Кількість ступенів очищення води для фільтрів буває різною - це в області фантастики для кожного. Може бути і три і до 10 і більше.

Ось приблизний порядок розташування картриджів:

механічне очищення (поліпропіленовий) =>

Пом'якшення води =>

видалення солей заліза

вугільний =>

збагачення мінералами =>

 постфильтр (встановлюється в системах зворотного осмосу, для усунення неприємного куса і запаху).

Під мийку установливают систему зворотного осмосу. Очищається вода за допомогою такої системи до 99%. Зворотний осмос позбавляє від запаху, забруднень, солей.

 

4.Функция очищення картриджа

За функції очищення води картриджі діляться на наступні види:

Поліпропіленові картриджі.

Картриджі виготовляються зі спіненого поліпропілену. Очищають воду від різних забруднень, піску, мулу, іржі і т.д .. Використовується для попереднього чищення води. Картриджі з поліпропілену змінюють приблизно раз в 3-4 місяці.

Картриджі виготовлені з поліпропіленової нитки, нитка намотана на жорсткий сердечник. Як і поліпропіленові використовуються для очищення води попередньої. Заміна їх через кожні 3 місяці.

Вугільні.

Складається картридж з активованого вугілля, вугілля буває пресований і гранульований. Картриджі очищають воду від бруду і хлору покращують запах і смак води.

Заміна вугільних картриджів от3х - до 6 місяців.

Сорбційні.

Призначені для очищення води від хлору, різноманітних забруднень. Так як нерідко в своєму складі мають срібло надають бактерицидну дію. Також до складу картриджів входить вугілля.

Знезалізнюють.

 Застосовуються для очищення води від заліза і сірководню.

Мембранні.

Очищають рідина від багатьох забруднень і навіть вірусів. Міняти такі картриджі слід раз на рік.

На завершення хочеться відзначити, що вибір картриджа для очистки води залежить тільки від Вас, і від ваших потреб. Зверніть увагу на запах, смак і колір води в Вашому водопроводі. Детальну інформацію за результатами води можна отримати зробивши аналіз води.