ХИТ ПРОДАЖ 

 

Статьи

Система обратного осмоса как альтернатива бутилированной воде. Структура и память воды. Минерал Шунгит. Важность чистой воды в жизни человекавода и здоровье. Картридж с минералом Кальция и Магния

 Мембранные фильтры. Нормативы на питьевую воду. Развеивание мифа о чистой, очищенной воде. Озоновая очистка воды. очистка воды. Очистка и активация воды. питьевая вода. Санпин - питьевая вода. фильтры. Сколько воды нужно пить в день и почему!

. 

  

 

 

КАТАЛОГ ФІЛЬТРІВ ДЛЯ ВОДИ   |   Зворотний осмос для виробництва

Зворотний осмос для виробництва

  Основне призначення установок зворотного осмосу - це очищення і зниження загальної мінералізації води з підземних і поверхневих джерел, а також для доочищення водопровідної води.

  Установки зворотного осмосу дозволяють отримати демінералізовану воду, яка необхідна для проведення технологічних процесів різних виробництв:
   - харчова промисловість,
   - хімічна промисловість,
   - ювелірне виробництво, медицина, рослинництво і рибогосподарства,
   - в лабораторіях, для розливу бутильованої води і виробництва різних напоїв і.т.п.


Завдяки тому, що наше обладнання надійно, компактно і економічно, воно може ефективно використовуватися в приватних домоволодіннях: котеджах, квартирах, будинках, при мінімальної уваги з боку користувача.

Для забезпечення ефективної роботи всі системи зворотного осмосу повинні додатково комплектуватися блоками попередньої водопідготовки
Для зворотноосмотичної системи фільтрації, оптимальною є наступна схема водопідготовки:
   1. Блок попередньої підготовки води.
Залежно від складу вихідної води він може включати фільтри механічної очистки, сорбційні фільтри, іонообмінні системи пом'якшення.
    2. Мембранна обратноосмотическая установка.
Система зворотного осмосу необхідна для зниження мінералізації води, глибокого пом'якшення води і фінішного очищення води від гумінових речовин, що обумовлюють кольоровість та інших органічних домішок.